1 червня 2024 року, у перший день літа, “Допитливі котики” 🐈 та їх батьки зібралися, щоб обговорити права і обовʼязки дітей).
Отож ми дізналися що діти мають право на сон😴, якісне харчування🌽, освіту🧑🏫, любов ❤️, сімʼю🧑🧑🧒🧒, право на безпеку🧐… саме тому багато наших пташат опинилися в іншій країні, їхні батьки забезпечують їм право на щасливе дитинство💕.
А ще в нас з пташат – найкращі батьки, які бачать унікальність своїх дітей і підтримують їх, помагаючи відростити гарні і міцні крила для впевненого польоту життям.
Після створення крил, ми перевірили, чи дійсно батьки можуть впізнати свою дитину з заплющеними очима.
А також наші мами і тати згадали як самі були маленькими і змагалися з пташатами🤓
Загалом це були дуже активні і насичені сходини, але найголовніше – ми дуже віримо , що зовсім скоро всі-всі діти в Україні теж будуть мати безпечне і безтурботне дитинство🇺🇦❤️
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)