Пошук
10 березня 2024 року з нагоди 210-ої річниці з Дня народження Тараса Шевченко пластуни Відня провели новацьку Шевченкіаду у форматі командного брей-рингу і святкового частування.
Всі команди гідно продемонстрували знання з поезії Шевченка і його картин, а також показали власні імпрезки на задані твори!
Окрема подяка батькам, волонтерам і юнацтву за активну допомогу в організації! Дякуємо нашим друзям Українська суботня школа у Відні за постійну підтрику у проведенні заходів!
Фото: Юлія Кандул