https://www.facebook.com/PlastUA/videos/10155416235822393/
106 років тому великі мрійники розпочали Велику Гру, яка триває й досі. Засновники Пласту знали, що для масштабних змін потрібен час, тому інвестували в майбутнє – у молодь. Сьогодні ми розпочинаємо збір коштів для розвитку Пласту на Сході та Півдні України: biggggidea.com/project/plast/
У квітні 1912 року пластуни склали першу Присягу на вірність Україні. Протягом століття вихованці Пласту брали і продовжують брати відповідальність за країну: на фронтах світових воєн і АТО чи на передовій реформ і виховання майбутніх поколінь.
До своїх останніх днів Пластовій Присязі залишалися вірними Богдан Гаврилишин, Любомир Гузар, Квітка Цісик та десятки тисяч пластунів і пластунок. Усіх нас об’єднують великі мрії про майбутнє України.
Підтримай Пласт! Інвестуй у краще майбутнє! Будь іскрою, як мрієш бачити багаття!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)