Пласт доступний для кожної дитини! Для цього ми створюємо пластове середовище там, де його ще немає.
Пласт працює для того, щоб кожна дитина мала успішне майбутнє у своїй країні.
Разом ми формуємо середовище, у якому дитина вчиться лідерству, відповідальності та роботі в команді. Це допоможе їй зростати. Пластуни роблять все від нас залежне, аби з ними зростала і Україна.
Пласт став доступним для ще 103 дітей на півночі та півдні України! Лише нещодавно тут були створені 8 нових осередків, але завдяки Вашій підтримці 11 нових гуртків дітей в цих містах вже отримали змогу приєднатися та розвиватися в Пласті.
- 3 гуртки дітей на півночі (Конотоп, Ічня)
- 8 гуртків на півдні (Одеса, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Токмак, Южне)
ІІІ квартал для усіх пластунів – це відкриття нового пластового року. І цього 2020 року він особливий для Пласту, зокрема тому що відкрив свій перший пластовий рік – Пласт в Одесі! Це їх перший самостійний досвід в організації пластового заходу. Вітаємо Одесу у великій грі Пласту.
Детальний звіт читайте за посиланням
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)