Булава ГБ УСП подає до відома усім старшим пластунам, що наступний Загальний З’їзд Уладу Старших Пластунів (ЗЗ УCП) відбудеться в середу, 2-го листопада, в рамках Зборів Конференції Українських Пластових Організацій (КУПО), котрі відбуватимуться від 31-го жовтня до 3-го листопада 2019 року в Німеччині у місті Pullach, що біля Мюнхену, на території молодіжного центру освіти Burg Schwaneck.
Для організації та проведення Загальний З’їзду ГБ УСП оголошує створення підготовчих комісій, а саме:
- Резолюційної,
- Номінаційної.
Кожна комісія повинна складатися з 3-5 членів. До праці в комісіях просимо зголосити свою готовність:
Резолюційна Комісія:
ст. пл. вірл. Калина Дурбак, Кн. [email protected]
Номінаційна Комісія:
ст. пл. Тетяна Лущенко, Гр. [email protected]
Проекти резолюцій слід надіслати до голови комісії до 21-го серпня 2019 р. Резолюційна Комісія розгляне всі пропозиції і проголосить усі намічені резолюції до 1-го вересня 2019 р. для дискусії та обговорення. У часі ЗЗ УCП вчасно подані резолюції розглядатимуться першими, а спізнені будуть розглянуті в порядку поступлення і тільки в рамках виділеного часу.При поданні номінантів до нового складу ГБ УСП слід подати пластовий життєпис та фотографію номінанта, а також вказати на яку посаду номінується (головний/а булавний/а УСП, застуник, писар). Реченець подань до Номінаційної Комісії є 1-го вересня 2019 р.
Програма ЗЗ УCП укладається і буде розміщена на мережевій сторінці КУПО незабаром. Булава ГБ УСП радо прийме думки на теми, котрі можна долучити до програми.
До зустрічі на Загальний З’їзді УСП!
СКОБ!
ст.пл. Наталя Зелінка
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)