Кілька слів про діяльність Пласту в місті Аліканте, якому цієї осені (йдеться про 2023 рік) було вже три рочки😃. Три роки випробування та непростих рішень, але головне – три роки корисної праці із дітьми.
Тут напевно найзатишніша пластова домівка, бо створена з любов’ю до дітей їхніми ж батьками… Тут і пластуємо у Аліканте. Дякую батькам пластунів, що весь час допомагали нам із вихованням дітей та у наших мандрівках та акціях.
Радію, що подруга Yevhenia Guchko вже вийшла з декрету й зможе частіше бути з нашим юнацтвом. Вітаємо її також з обранням як Осередкової Аліканте та складанням пластової присяги, що відбулось нещодавно на Пластовому З‘їзді.
Вітаю у нашій пластовій команді подругу Hanna Bondarenko, яка вирішила стати юнацькою виховницею і допомагати із Пластом у Аліканте🇺🇦⚜️🇪🇸
А це фото із сьогоднішніх пластових сходин.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)