Триває ініціатива Світового Конгресу Українців «СКУ 30 до 30». Проєкт покликаний познайомити Україну і світ з яскравими та талановитими українцями діаспори – ровесниками незалежності України. 19 серпня 2021 стануть відомі імена 30-ти молодих закордонних українців, які вже сьогодні формують майбутнє своїх громад!
Номінаційна форма ініціативи «СКУ 30 до 30»
Учасниками ініціативи «СКУ 30 до 30» можуть стати діаспоряни, які:
- мають українське походження, є громадянами України або інших країн і наразі постійно проживають поза межами України принаймні 2 роки,
- матимуть вік до 30 років станом на 23 серпня 2021 року (ті, кому не виповниться 30 станом на 23 серпня 2021 року),
- є активними в українському громадському житті та створюють позитивний імідж української громади, України чи українського народу за кордоном.
Номінантів, котрі наразі проживають в Україні, не розглядаємо.
Фінальний список з 30 осіб сформує експертний комітет на чолі з Президентом СКУ. Ініціативність, креативність, навички командної роботи та лідерства, волонтерська праця в українській громаді, ефективність, а також досягнення в країні проживання будуть визначальними під час формування репрезентативного переліку «СКУ 30 до 30».
Номінувати кандидатів до списку можуть складові організації Світового Конґресу Українців та українські інституції закордоном, заповнивши цю форму і надіславши її на цю електронну адресу до 11 липня 2021 року.
Особи, які не є членами вказаних організацій/інституцій, мають отримати їх підтримку або надіслати заявку для розгляду регіональними віцепрезидентами СКУ, скориставшись електронною формою на офіційному сайті ініціативи: 30under30.ukrainianworldcongress.org до 7 липня 2021 року.
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)