⚜️🇺🇦🇫🇷8 червня 2024 відбувся Крайовий Пластовий З’їзд 2024 у Франції. КПЗ пройшов у Єпархіальному домі, в приміщенні в якому пластуни проводили перші сходини у далекому 2017 році🫶🏻.
Для нас – це перший повноцінний КПЗ, адже ми тільки недавно отримали статус крайової пластової організації. КПС, КПР, Пластприят звітували за свої каденції.
Ми побували на наших перших МРСК (Мала Рада Скобиного Кругу), МРОК (Мала Рада Орлиного Кругу) та Зʼїзді УСП і УПС, було направду неймовірно корисно та цікаво. Затверджували стратегію розвитку, приймали резолюції, план діяльності, та веселились. КПЗ був затишним та продуктивним. Тож у нас дууууже багато амбітних завдань на наступні роки.
Принагідно вітаємо ст.пл. Килину Курочку, СП та ст.пл. Тараса Щербанюка з наданням їм КВ 1♥️.
Дякуємо Владиці Глібу Лончині за благословення та сприяння з приміщенням, ми почувались як вдома☺️.
СКОБ!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)