4 лютого 2024 року паризьке новацтво провели сходини. “Спритні вовки” та “Хитрі лиси” мандрували до міста Херсона.
Так співпало, що в залі Культурного Центру, де проходили сходини,були представлені фото потопу на Херсонщині. Так, як в Херсоні є дуже великий сонячний годинник, найстарший новацький рій спробував зробити також свої сонячні годинники. Ну і звісно, вони багато бавились.
Наші “Сміливі Зайчики” багато трудилися, щоб потрапити на острів Миколая-чудотворця, віднайти втрачені скарби і дізнатись назву міста, яке ми сьогодні відвідували.
Як Ви вже здогадалися, наша подорож продовжилася у місті Миколаїв – місті суднобудування, мостів, “Казки” і обсерваторії, де відкрили планету 8141 і назвали. Миколаїв.
Окрім ознайомлення з містами України, “Кмітливі Їжачки” розпочали вмілість “Любитель книжок”, нагадали собі новацький закон і знову повторювали впоряд.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)