2 березня 2024 року на сходинах пташата Станиці Лондон познайомилися з двома надзвичайними талановитими українцями – Лесею Українкою та Тарасом Шевченком, які розповіли нам історію свого життя.
Леся Українка зіграла нам на фортепіано і навчила нас кількох веснянок. Разом з Тарасом ми побавилися в гру, в якій трохи пасли та ловили овець. Кожне пташа на згадку про сходини зробило собі квітчастий віночок як у Лесі або розкішні вуса як у Тараса.
Новацтво, розпочали еко-березень в парку.
“Фенікси” змайстрували ляльки з старих скарпеток (recycling – бо це Еко-Березень 😉 ) і заспівали нашим черепахам в парку пісню 😍), а рій “Спритні Пантери” брав участь в онлайн челенджі від куреня “Рутенії” від Київського пласту. І створив гостросюжетний блокбастер “Що робив би Тарас Шевченко, якби приїхав у Лондон” – перегляд згодом🍿
Тим часом юнацтво (“Сірі вовки”) розпочало еко-березень з мандрівки на каяках 🚣 💪 привіт морське пластування🌊
Решта гуртків на сходинах для розігріву пограли у гру на швидкість, називаючи усі відомі людству екологічні проблеми (тут перемогли “Акули”, але це майже не рахується, бо вони найстарші!). А згодом максимально залучили свою креативність, аби вигадати екологічну активність, яку всі практикуватимуть впродовж березня.
Тим часом виховники показували обсяги сміття в Україні – до речі, вгадайте, скільки пірамід Хеопса можна заховати лише під українським сміттям? Яке скандинавське місто опалюють енергією від крематорію? Як перетворити food waste на бізнес?
В цій активності перемогли “Фретки” – їх було найменше, та це – найкмітливіші дівчата!
Отже, усі влаштовують передвеликоднє прибирання і фотографують свою найвищу гору речей для реюзу, які віднесуть у найближчу черіті, присвячену екології. Переможе гурток, що складе найвищу піраміду – чекаємо захоплюючих знимок.
А тим часом не забуваємо вимикати зайве світло, не надсилати непотрібних мейлів, використовувати чернетки, брати з собою на закупи еко-торбу, підливати нашу калину і здавати вмілості, бо пластун любить природу і дбає про неї!🌍
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)