18 травня 2024 року на центральному олімпійському стадіоні м. Гельсінкі відбулася безпрецедентна подія – старт великої благодійної естафети під назвою Stafetten to Ukraina («Естафета в Україну»), в рамках щорічного великого заходу для молоді шкільного віку під назвою Stafettkarnevalen.
Естафетний захід організовано низовою організацією Karavan Ukraina, єдиною місією якої є підтримка України.
Спортсмени та звичайні активні молоді люди пройдуть, пробіжать чи провеслують на 12-ти визначених дистанціях від Гельсінкі до Львова, передаючи естафетну паличку з підбадьорливим посланням з Фінляндії до України.
Наші пластуни мали честь першими отримати естафету з рук Андерса Адлеркрейца – Міністра у справах Європи і управління власністю Фінляндії.
Завершальний етап відбудеться 30 червня у Львові, де естафетну паличку передадуть меру міста Андрію Садовому.
Karavan Ukraina наразі зібрав близько мільйона євро та поставив понад 50 автомобілів і медичне обладнання, яке використовується медиками поблизу лінії фронту в Україні.
Щиро дякуємо нашим фінським друзям за постійну підтримку України!💙💛
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)